Stanowimy dwuosobowy, kobiecy zespół. Projektujemy i produkujemy mobilne meble ekspozycyjne i stoiska targowe dla współczesnych rzemieślników.

Wierzymy, że produkty wykonane z miłością zasługują na piękną ekspozycję i potrafimy sprawić by pokazały się klientom ze swojej najlepszej strony.
Nasze meble są minimalistyczne, proste i funkcjonalne. Wykonujemy je ręcznie, wykorzystując materiały dostępne w Polsce: drewno, sklejkę brzozową oraz metal.

Mieszkamy i pracujemy w Krakowie. Nasz czas dzielimy pomiędzy Milimetry oraz pracę w marce odzieżowej, gdzie od ponad 8 lat odpowiadamy za tworzenie kolekcji ubrań. Dzięki temu dokładnie wiemy jak ważna w sprzedaży jest odpowiednia ekspozycja produktów.
Wiemy też jednak, że nawet najpiękniejsze meble będą bezużyteczne, jeśli przyjdą dzień po targach. Dlatego naszym priorytetem jest to, by meble zawsze dotarły do Ciebie na czas.

W naszym sklepie możesz wybierać wśród gotowych produktów, albo napisać do nas i złożyć indywidualne zamówienie na projekt stoiska lub mebli spełniających potrzeby Twojego biznesu.

MILIMETRY Magdalena Ciopińska

ul. Ślusarska 9
30-710 Kraków
NIP: 629-218-14-82

Magdalena Ciopińska
+48 501 300 996
Linkedin profile

Anka Rzeszowska
+48 508 439 518
Linkedin profile