O Nas

Witamy w Milimetrowej pracowni stolarskiej, w której projektujemy i wytwarzamy nowoczesne, minimalistyczne meble targowe i ekspozycyjne z drewna i sklejki dla współczesnych rzemieślników.

Jeśli prowadzisz własny biznes, wytwarzasz i sprzedajesz produkty pod własną marką i szukasz pomysłów na oryginalną prezentację swoich wyrobów, zostań u nas na dłużej!

✔️Projektujemy i produkujemy meble ekspozycyjne, które są wykonane z naturalnych materiałów, a jednocześnie są lekkie i bardzo łatwe w montażu i transporcie. Dzięki nim zbudujesz piękne stoisko targowe w kilkanaście minut, a po targach złożysz wszystko do wygodnych pokrowców i zawieziesz do domu autem osobowym. Możesz wybierać spośród gotowych mebli dostępnych na naszej stronie internetowej.

✔️Pomagamy markom (mniejszym i większym) zaaranżować stoiska targowe tak, by wyglądały jak miniaturowe butiki, które z daleka wyróżniają się pomiędzy innymi stoiskami i przyciągają klientów.

Napisz do nas na kontakt@milimetry.pl, a my przygotujemy wizualizację stoiska z wybranych mebli.

✔️Nie wiesz jakie meble wybrać? Napisz do nas wiadomość, pokaż nam swoją markę i produkty, a my doradzimy jakich mebli użyć by jak najlepiej zaprezentować Twoje produkty. Jeśli nie mamy w ofercie odpowiedniego mebla, zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie!

MILIMETRY Sp. z o.o.

ul. Za ogrodem 10
31-990 Kraków
NIP: 6783199540

Magda Ciopińska
+48 501 300 996